
Аккумулятор грузовой BOSCH T5 225 Ah (1150А)
- Нет в наличии
- Код: 000013021
9 900 ₴
+380 (95) 933-80-08
Горка Полонка
- +380 (67) 933-80-88Нововолынск
- +380 (67) 933-80-09Ковель
- +380 (99) 499-29-18Луцк
- +380 (67) 885-95-33Дубно
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Bosch – це світовий виробник різних продуктів та систем, включаючи акумулятори. Компанія Bosch була заснована 1886 року в Німеччині Робертом Бошем. З того часу вона стала одним з найбільших постачальників автомобільних компонентів та обладнання, енергетичних рішень, побутової техніки, а також інструментів та промислового обладнання.
У сфері акумуляторів Bosch пропонує широкий спектр продукції. Вони виробляють акумулятори для автомобілів, мотоциклів, вантажівок. Bosch відомий своїми інноваційними розробками та високою якістю своїх джерел живлення.
Серія Bosch T5 відрізняється удосконаленою конструкцією акумуляторів та передовими матеріалами, що забезпечують оптимальну продуктивність у різних умовах водіння.
ОСОБЛИВОСТІ BOSCH T5:
- Ударостійкий пластиковий корпус. Ця модель має корпус з поліпропілену, який стійкий до впливу електроліту, має невелику вагу, а також захищає АКБ від пошкоджень. Часто використовується на автомобілях з обмеженням по висоті корпуса акумулятора.
- Технологія решітки. Технологія штампованої решітки з оптимізованою структурою використовується в акумуляторах Bosch призначена для мінімізації корозії, що призводить до передчасного виходу з ладу акумуляторної батареї.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Чехия |
| Вес | 57.5 кг |
| Высота | 240 мм |
| Длина | 515 мм |
| Емкость аккумулятора | 225 А·ч |
| Индикатор заряда аккумулятора | Нет |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Полярность | "3" (+ сверху) |
| Применение по типу | Грузовые автомобили |
| Пусковой ток | 1150 А |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Ширина | 275 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип акумулятора | Вантажний |
- Цена: 9 900 ₴