
Аккумулятор грузовой EXIDE Power Pro 235 Ah (1300А)
- Нет в наличии
- Код: 000014466
11 850 ₴
- +380 (67) 933-80-88Нововолынск
- +380 (67) 933-80-09Ковель
- +380 (99) 499-29-18Луцк
- +380 (67) 885-95-33Дубно
Автомобільний акумулятор бренду EXIDE втілює найвищі стандарти якості та надійності, забезпечуючи виняткову продуктивність для всіх типів автомобілів. Ці акумулятори розроблені з використанням передових технологій, що дозволяє їм пропонувати підвищену пускову потужність та вражаючу довговічність, навіть у найважчих умовах експлуатації.
Завдяки оптимізованій конструкції та використанню високоякісних матеріалів, акумулятори EXIDE забезпечують вищий рівень збереження заряду та меншу саморозрядку, що робить їх ідеальним рішенням для автомобілів, що вимагають надійного джерела енергії для довготривалого використання.
Ця серія акумуляторів також характеризується відмінною стійкістю до вібрацій, що є критично важливим для забезпечення довговічності та надійності акумулятора в умовах інтенсивного використання. Крім того, акумулятори EXIDE легко впораються з великою кількістю електронних пристроїв в автомобілі, забезпечуючи стабільне живлення всіх систем.
"| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Exide |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 242 мм |
| Длина | 518 мм |
| Емкость аккумулятора | 235 А·ч |
| Полярность | "3" (+ сверху) |
| Применение по типу | Грузовые автомобили |
| Пусковой ток | 1300 А |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Ширина | 276 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип акумулятора | Вантажний |
- Цена: 11 850 ₴