
Аккумулятор автомобильный VOLTMAN 65 Ah (R+) (640А)
- Нет в наличии
- Код: 000014863
2 850 ₴
- +380 (67) 933-80-88Нововолынск
- +380 (67) 933-80-09Ковель
- +380 (99) 499-29-18Луцк
- +380 (67) 885-95-33Дубно
Автомобільний акумулятор бренду VOLTMAN є сучасним енергетичним рішенням, розробленим для забезпечення високої пускової потужності та надійності для всіх типів автомобілів. Ці акумулятори вирізняються своєю здатністю до довготривалої роботи та стабільності, навіть у важких умовах експлуатації, забезпечуючи безпечний запуск двигуна за будь-якої погоди.
VOLTMAN акцентує на використанні інноваційних технологій та якісних матеріалів, що дозволяє акумуляторам мати покращені характеристики збереження заряду та знижену саморозрядку, забезпечуючи довший цикл життя продукту. Ці акумулятори також характеризуються високою стійкістю до вібрацій та корозії, що робить їх ідеальним вибором для інтенсивного використання.
Бренд VOLTMAN зобов'язаний до виробництва екологічно чистих продуктів, тому акумулятори розробляються з урахуванням екологічних стандартів, сприяючи зниженню впливу на довкілля. Вони є відмінним вибором для автовласників, які шукають надійне, довговічне та екологічно відповідальне джерело живлення для свого транспортного засобу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Westa |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 190 мм |
| Длина | 242 мм |
| Емкость аккумулятора | 65 А·ч |
| Полярность | "0" (+ справа) |
| Применение по типу | Легковые автомобили |
| Пусковой ток | 640 А |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Ширина | 175 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип акумулятора | Легковий |
| Полярність | R+ (правий плюс) |
| Ємність (Ah) | 60 - 68 Ah (L2) |
- Цена: 2 850 ₴