
Аккумулятор грузовой FORSE 225 Ah (1500А)
- Нет в наличии
- Код: 000013040
7 500 ₴
+380 (95) 933-80-08
Горка Полонка
- +380 (67) 933-80-88Нововолынск
- +380 (67) 933-80-09Ковель
- +380 (99) 499-29-18Луцк
- +380 (67) 885-95-33Дубно
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акамулятори Forse мають найсучасніші технології, завдяки чому акумулятори мають низку переваг:
- Підвищені значення пускових струмів;
- Додаткова потужність та ємність;
- Висока стійкість до глибокого заряду. Це досягається завдяки застосуванню спеціальних речовин, що входять до складу активної пасти;
- Акумулятори Forse також демонструють низьку схильність до саморозряду. Їх можна використовувати, наприклад, як резервну батарею;
- Працездатність при широких температурних розкидах – від мінус 50 до плюс 80 градусів Цельсія;
- Мінімальна витрата води. Якщо батарею Forse експлуатувати у штатному режимі, вона не вимагатиме доливання під час всього терміну використання;
- Електроди мають високу міцність і стійкість до корозійних пошкоджень;
- Знижено ризик обсипання пластин – це значно збільшує термін експлуатації батареї;
- АКБ Forse також мають високу стійкість до вібраційних навантажень.
| Основные | |
|---|---|
| Применение по типу | Грузовые автомобили |
| Тип аккумулятора | Свинцово-кислотные (SLA) |
| Емкость аккумулятора | 225 А·ч |
| Пусковой ток | 1500 А |
| Обслуживание | Обслуживаемый |
| Полярность | "3" (+ сверху) |
| Индикатор заряда аккумулятора | Нет |
| Производитель | Forse |
| Длина | 515 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Высота | 240 мм |
| Страна производитель | Украина |
- Цена: 7 500 ₴