
Аккумулятор промышленный FORSE WESTA GC-225 DEEP CYCLE 6V 225 Ah
- Нет в наличии
- Код: 000015914
6 800 ₴
- +380 (67) 933-80-88Нововолынск
- +380 (67) 933-80-09Ковель
- +380 (99) 499-29-18Луцк
- +380 (67) 885-95-33Дубно
Корпорація WESTA сучасний високотехнологічний завод з виробництва акумуляторних батарей радий запропонувати новий вид продукції акумуляторні батареї GC2-225. Ця продукція результат інноваційних розробок, використання високого наукового та технічного потенціалу корпорації. Універсальні тягові, свинцево-кислотні акумуляторні батареї з рідким електролітом розроблені для резервного електроживлення різних пристроїв та обладнання.
Батареї рекомендовані для наступних видів транспортних засобів та обладнання: як джерело резервного живлення: освітлення приміщень, побутових насосів систем
опалення, водопостачання та інших систем безперебійного електроживлення.
підйомні платформи (підйомні столи, та інше складське обладнання);
підлоговий безрейковий транспорт (завантажувально-розвантажувальні машини, електровізки) та інші тягові машини;
миючі машини (для чистки і прибирання килимів, полірувальні, для миття підлоги);
- інвалідні коляски;
- складська техніка (завантажувальні, штабелери, транспортери);
- кемпери (будинки на колесах);
гольф-кари (невеликі електроавтомобілі, що призначені для перевезення гравців в гольф, зазвичай розраховані на двох пасажирів, рідше на чотирьох).
| Основные | |
|---|---|
| Емкость аккумулятора | 225 А·ч |
| Обслуживание | Необслуживаемый |
| Производитель | Westa |
| Длина | 26.2 мм |
| Ширина | 18.1 мм |
| Высота | 28.6 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Напряжение аккумулятора | 6 В |
- Цена: 6 800 ₴

