-15%Turtle Wax REF1651tdl Рукавичка антистатична
- Готово к отправке
- Код: 000016655
220 ₴
187 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- +380 (67) 933-80-88Нововолынск
- +380 (67) 933-80-09Ковель
- +380 (99) 499-29-18Луцк
- +380 (67) 885-95-33Дубно
Лагідна махрова антистатична рукавиця для інтер'єру 230х180 Turtle Wax допоможе привести інтер'єр вашого автомобіля в ідеальний стан. Створена з тендітної плюшевої мікрофібри рукавиця збирає пил, дрібне сміття і бруд з торпеди та панелі приладів не пошкоджуючи поверхні. Рукавиця знімає статичну електрику з пластикових деталей, тим самим запобігаючи повторному осіданню частинок пилу. Антистатична рукавиця-серветка Turtle Wax може використовуватися не тільки для догляду за салоном автомобіля, але також для очищення скла і дзеркал від пилу. Склад: 100% поліестер.
Переваги рукавиці з антистатичними властивостями Turtle Wax: • зовнішній матеріал – дуже тендітна плюшева мікрофібра не залишає подряпин на делікатних поверхнях; • внутрішній матеріал - щільна основа з марлі, що запобігає розсипанню рукавиці при використанні та пранні; • розмір виробу - 23х18 см; Зберігання та догляд: допускається ручне або машинне прання без віджиму без додавання кондиціонерів та відбілювачів при температурі не вище +60 ºC з подальшою сушкою у затіненому місці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Великобритания |
| Производитель | Turtle Wax |
| Область применения | Антистатическая обработка, Полировка, Уборка, Мойка, Сушка |
| Материал | Микрофибра |
| Цвет | Зелёный |
| Вид товара | Рукавичка |
| Наличие ворса | С двух сторон |
| Длина | 230 мм |
| Высота | 180 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Количество слоев | 2 |
| Состояние | Новое |
- Цена: 187 ₴
