влевовправо

Акумулятор VARTA Dynamic SLI Asia 40Ah (A13) R+ (540 125 033) з н.кр. Matiz
- Готово до відправки
- Код: 000017008
3 000 ₴
+380 (95) 933-80-08
Гірка Полонка
- +380 (67) 933-80-88Нововолинськ
- +380 (67) 933-80-09Ковель
- +380 (99) 499-29-18Луцьк
- +380 (67) 885-95-33Дубно
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
- Бренд/Виробник: Varta (торгова марка).
- Модель: A13 (позначення моделі).
- Ємність: 40 ампер-годин (Ah). Це значення вказує на кількість заряду, який акумулятор може забезпечити протягом 20 годин.
- Потужність пускового двигуна (CA): 330 ампер. Це стосується максимального струму, який акумулятор може видавати протягом короткого часу, щоб запустити двигун.
- R+: полярність АКБ.
- Blue Dynamic Asia: згадка «Blue Dynamic Asia» вказує на те, що ця батарея серії Blue Dynamic, для азіатських моделей автомобілів.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 40 А. г |
| Пусковий струм | 330 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Varta |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 12 кг |
| Країна виробник | Чехія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12.7 В |
| Код запчастини | 540 125 033 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 540 125 033 |
- Ціна: 3 000 ₴
